Clubinfo

Accommodatie
Naam Straat Postcode
Sportpark Terlo Kerkpad 1 5571 JV
Bergeijk tel. 0497-573676
Bestuur
Naam Functie Contact
Marc Verhoeven Voorzitter voorzitter@terlo.nl
Bianca Pauly-van Och Secretaris secretariaat@terlo.nl
Lucas Verhagen Penningmeester penningmeester@terlo.nl
Fer Smolders Inkoop & Sponsoring ais@terlo.nl
Ger Kuijken Accommodatie accomodatie@terlo.nl
Lucas Verhagen Jeugd jeugd@terlo.nl
Ad Kuijken Technische Commissie technische@terlo.nl
Fred Rommens Commissie Communicatie communicatie@terlo.nl
Elly van Montfort Algemeen bestuurslid
Jeugd
Naam Functie Contact
Matthijs Kuijken Voorzitter jeugdcommissie jeugd@terlo.nl
Liesbeth Rommens Ledenadministratie en secretariaat jeugdsecretariaat@terlo.nl
Elly van Montfort Toernooien toernooisecretariaat@terlo.nl
Mark Pauly Technische zaken zie boven: jeugd@terlo.nl
Hans Schoenmakers Technische zaken
Tinus Verhulst Technische zaken
Dave v Beek Technische zaken
Inge v.d. Gevel Materiaal en sponsering
Danielle Koolen Wedstrijdsecretariaat
Monique van Loon Activiteiten
Rowena Wijnen Activiteiten
Consul
Naam Functie Telefoon
Marc Verhoeven Keuring velden midweek en zondag 0497-338675
Wout v. Poppel Keuring velden midweek 0497-571936
Ger Kuijken Keuring velden midweek en zondag
Matthijs Kuijken Keuring Zaterdag
Redactie clubblad Terloops
Naam
Willem Witteveen redactie@terlo.nl
Wilgard Verrijt redactie@terlo.nl
 Stukken voor in Terloops kunnen gemaild worden naar: redactie@terlo.nl
Website
Naam Contact
Jochem Rommens webmaster@terlo.nl
Joost Govaarts joostgovaarts@gmail.com
Werkgroep
Naam Contact
Cees Smolders CZN accommodatie@terlo.nl
Cees Smolders PZN accommodatie@terlo.nl
Wout van Poppel accommodatie@terlo.nl
Cor Maas accommodatie@terlo.nl
Frans Smolders accommodatie@terlo.nl
Overige
Naam Functie Telefoon
Teddy Kuijken Kantinebeheerder 0497-572377
Toon Larmit Kantinebeheerder 06-51127480
Leo Ledenadministratie 0497-572431
Marty vd Tillaar Trainer selectie

06-46308629

Jos Kaal Leider Terlo 1 0497-577044
Mark Pauly Leider Terlo 1 06-21248763
Hans Cox Trainer Terlo 2
Dave Das Leider Terlo 2
Charles Kuijs Keeperstrainer selectie 06-22190919
Lynn Strik Masseur